Re:ima anyagi adasert

Julianna | 2015.12.14

Drága Ildikó!
Amikor valakinek a nehézségek közepette az Istenbe vetett hite megvan, az a lehető legnagyobb dolog. Az Úr, aki átsegít a nehéz időszakokon. Ő az, aki megerősít, amikor elgyengülünk és azt mondjuk nem bírom tovább. Hidd el drága Ildikó, hogy az Úrnak megvannak az eszközei arra, hogy minden, számunkra megoldhatatlannak tűnő problémára megoldást keressen. Soha nem szabad feladni!! Ő az, aki gondoskodik a népéről. Tudom, hogy egy ilyen helyzetben, amiről írsz, nem könnyű megállni és talpon maradni, de azt is tudom, hogy nem lehetetlen. Az Úr látja, tudja, milyen helyzetben vagy és Ő veled van. Ő ad erőt a minden napokhoz. Én megköszönöm az Úrnak az életed és azt is, hogy Ő a te erősséged. Köszönöm, hogy soha nem hagy cserben és ebben a nehéz időszakban is veled van. Ő nagyon szeret téged és megáldja a hited, mert Őbenne bízol. Betölti szükségeid. Hidd el drága Ildikó, hogy az Úr soha nem fog cserben hagyni. Ő azt mondja: Ne félj csak higgy!! Az Úrnak gondja van rád, hiszen nincs senki, aki úgy szeretne, mint ahogy Ő!! Áldjon meg téged az Úr és őrizzen meg téged Ő!!

Új hozzászólás hozzáadása