Bizonyság tétel-munkahely

Gere Mónika | 2015.05.23

Szívből köszöntök mindenkit!
Megosztanám én is bizonyság tételeimet,mert csodálatos az Úr,és örökké való az Ó kegyelme!
Pár hónappal hogy átadtam életemet Jézusnak,imában egy kolléganőmmel,új munkehelyet kértünk,mert ahol akkor dolgoztunk sok megaláztatás ért minket.Nem telt el 3-4 hónap,mikor teljesen váratlanul felhívott egy régi ismerősöm,nincs e kedvem átmenni hozzájuk,mert éppen megüresedett egy hely náluk.Nagyon megörültem,és nem sokat gondolkoztam rajta,2 nap múlva elfogadtam a lehetőséget.Az Úr csodálatos munkahelyet adott nekem,azóta teljesen nyugodt vagyok,kevesebbet kell dolgoznom,megbecsülnek,tiszta,barátságos környezetbe jövök dolgozni.Pihenő időket ki is használom,mikor teljesen elcsendesedik néhány órára a terep,előveszem a bibliát,vagy más módon adok hálát az Úrnak,hogy megadtam nekem szívem kívánságát.És képzeljétek,ezzel még nincs vége a történetnek,mert nemrég megürült még egy hely ezen a munkahelyen,mert kismama lett az egyik kolléganőm,és tudjátok ki fog a helyére jönni dolgozni???Nem más,mint az a lány,akivel kéz a kézben az imát elmondtam az új munkahelyért!Ő most szabadul el erről a rettenetes munkahelyről,én fél éve jöttem el,és most Ő is itt lesz velem!Nagyon boldog,és biztos nagyon izgul is:)Köszönöm hogy elolvastátok,és mindenkinek üzenem,bizzon az Ő Úrában,mert örökké való az Ő kegyelme!Ámen!

Új hozzászólás hozzáadása