Re:Szeretném ha megváltozna az életem

Julianna | 2017.02.04

Kedves Rita!
Először is elnézést kérek, hogy tegeződve írok, de így valahogy könnyebb. Soha nem vagy egyedül! Hidd el, hogy Isten ott van veled minden pillanatban, mert Ő megígérte-Nem hagylak el, sem el nem távozom tőled- Fontos, hogy elhidd! Van amikor úgy érezzük, hogy "elhagyott az Úr", de ez nem így van. Van amikor semmi nem sikerül, de hidd el, hogy Ő a legjobbat készítette el számodra. Tudom, nem könnyű, amikor nincs munka. Én akkor mindig úgy könyveltem el magamban, amikor nem sikerült valami, hogy ez azért van, mert Isten sokkal jobbat tartogat. Én hiszem, hogy Istennek gondja van rád, de soha ne add fel. Bízz meg Őbenne teljesen. Te az Ő szeme fénye vagy. Drága kincs és érték vagy számára, hiszen nagyon drága árat fizetett érted. Én hálát adok az Úrnak, hogy Ő mindenből a legjobbat adja számodra. Köszönöm Atyám, hogy neked gondod van Ritára és megköszönöm azt a munkát is, amelyet elkészítettél számára. Te vagy az Uram, aki bekötözöd a sebeket és meggyógyítod a testeket, lelkeket. Legyen a Te békességed Uram Rita szívében. Erősítsd meg őt Uram, akkor, amikor elgyengül. Hozz változást az életébe minden területen Atyám. Köszönöm mennyei Atyám, hogy ezek a változások megtörténnek Rita életében. Áldom és magasztalom ezért a drága szent neved, az Úr Jézus nevében--ámen- Drága Rita! Amikor belenézel a tükörbe, lásd úgy magad, mint Isten gyermekét, aki ragyog, mert az Úr Jézus benne van. Az ördög egy hazug, ne higgy az ő szavának. Az Úr elkészítette számodra azt a társat is, aki az Ő szíve szerint való. Hálát adok Istennek, hogy ezek a változások hamarosan megtörténnek az életedben. Áldott, csodás napokat kívánok neked szeretettel.

Új hozzászólás hozzáadása