Család visszaállítás

Szépvölgyi Tamás | 2018.12.27

Édes Istenem, mi Atyánk!
Édes Jézusom, mi Urunk!
Drága Szűz Mária, mindennek Szent Anyja!

Könyörgöm!

Családi válság ütötte fel a fejét.
Párom Vivien beleszeretett valakibe, emiatt engem és a fiúnk, elküldött, ezzel szétzúzva a családi köteléket.

Mint megtudtam, tud róla, és bizonyos abban, hogy hibásan döntött, és hibázik, de ennek ellenére megtette romboló döntését.

Uram, még nincs későn, még nem lépett félre, és mivel tudja, hogy döntése hibás, kérlek vezesd vissza a helyes útra.

Sajnos jelenleg hajthatatlan és a döntése helyességében bízik, de a legbensőbb énje tudja, hogy hibás a döntése.

Oly szépen éltünk, és már megteremtettük, az erkölcsi és anyagi egzisztenciánk, ami pár nap széthullott a hibás döntése miatt.

Ez a döntése nagyon megviselte a fiunk, és engem is.
Lassan már megrendülök magában a hitben.
Már az élet eldobásának lehetősége is megfordult a fejemben, ami tudom, nem egyeztethető össze a keresztényi élettel, és értékrenddel, de nem látok más kiutat ebből a reménytelen helyzetből.

Kérlek segíts Neki, és adj erőt Neki, hogy revideálja a döntését, és térjen vissza a családjához.

Tudom, hogy kissé elhanyagoltuk egymást, de úgy érzem, hogy mindketten ki tudnánk javítani ezt a hibát.

Adj erőt, és bölcsességet Neki, hogy megtalálja a helyes utat, amely a szerető családjához vezet.

Mivel emberi beavatkozás már nem segít, kérlek segíts emberfeletti erőddel, és tégy csodát, hogy újra szerető és gondoskodó család lehessünk.
Mi várjuk vissza a közös gyermekünkkel.

Ámen

Új hozzászólás hozzáadása