imakérés ikertestvéremért Tibiért

Tóth Tímea | 2021.01.25

Kedves Testvéreim! 
Imádkozzatok kérlek testvéremért , Tibiért. Neki január 26-án, holnap lesz tárgyalása. Sok mindennel kapcsolatban .. Kérlek imádkozzatok azért , hogy lássák meg a bíróságon , hogy segítségre van szüksége Tibinek. Skizofrén tünetei vannak, nem tudom mi okozza mi minek a következménye, de gyógyszert szed kényszer hatására, amit nem mer elengedni, a tudatában hallja , mondják Neki hogy szedje, és ennek hatására rongált és dorogot is szedett... Kérlek imádkozzatok,hogy,ne kerüljön rossz helyre hanem  pszihiátriára vagy elvonóra kerüljön, ha Isten is úgy akarja. Kérlek imádkozzatok érte, hogy a Szentlélek töltse be és nyissa meg a szívés Istennek aki tudom, hogy már meg is gyógyította őt és egy pillatnat alatt meg tudja változtatni . Reményt kapjon és béke legyen a szívébe az elméjébe a szellemében.
Köszönöm szépen , áldottak legyetek Testvéreim , Jézus nevében Ámen:)
Ha ketten közületek valamiben egyetértenek a földön, és úgy kérik, megkapják azt mennyei Atyámtól. Mert ahol ketten vagy hárman összejönnek az én nevemben, ott vagyok közöttük. Mt 18,15-20

"Ahol az Úrnak Szelleme, ott a szabadság, a szabadulás gonosz kötöttsége alól. Én ebben a szabadságban járok. Az Úrnak dicsőségét fedetlen arccal szemléljük, az Ő szent ábrázatára változom el, dicsőségről dicsőségre az Isten Szellemétől. (2Kor. 3,17–18.)"

Atyám, a Te Igéd által győztes vagyok. Győztes vagyok a világ felett, győztes vagyok a testem felett és győztes vagyok az ördög felett a Bárány vére által és a bizonyságtételem beszédei által. (1Ján. 4,4. Jel. 12,11.) Ámen.


Dicsőség az ÚRNAK !!! Máte 18:19-20

Új hozzászólás hozzáadása